درباره ما

در دنیای پیشرفته امروزی توسعه صنایع گوناگون مستلزم بهره گیری از مدارات الکترونیکی می باشد و بدون تردید قلب تپنده هر مدار الکترونیکی منبع تغذیه آن تلقي ميگردد. بنابراهمیت روزافزون مقوله مورد اشاره،برند متانيک به همت جمعی از فارغ التحصیلان رشته الکترونیک در جهت طراحي و توليد منابع تغذيه الکترونيکي سوئيچ مد و محصولاتي براين پايه ايجاد گردید.

این مجموعه با جلب همکاری شرکت های معتبر داخلی، توانسته در مدت بسیار اندکی درزمینه طراحی و تولید انواع منابع تغذیه الکترونیکی توانایی قابل توجهی را کسب نماید. زمینه اصلی فعالیت های این شرکت طراحی و تولید انواع مبدل های سوییچ مد CV/CC درحالت رزونانسی، هاردسوییچنگ،مبدل های DC-DC، انواع پاوراینجکتورها، شارژر رکتیفایرهای صنعتی و مخابراتی می باشد.

درهمین راستا شرکت توانایی طراحی انواع منابع تغذیه الکترونیکی ومبدل های سوییچ مد را براساس نیاز مشتـریان خـود دارا است و سعی دارد ضـمن خـلق نوآوری در محصـولات طـراحی شده خـود، مشابه سازی نمونه های خارجی را نیز مطابق خواسته مشتریان و ایجاد رضایت کامل آنان انجام دهد. با توجه به تجارب قبلی حاصـل شده اعضـاء در انجام پـروژه ها، شرکت تصمیم به ایجاد واحد تحقیق و توسعه مستقل نموده است. این واحـد صـرفا به مطالعه و پژوهش جدیدترین فناوری های حوزه پاور الکترونیک می پردازد.

مزیت های رقابتـی این شـرکت نسبت به رقبای خود، قیـمت مناسب، ارائه خدمـات پس از فروش، گارانتی محصولات و توانایی سفارشی کردن محصول تولیدی مبتنی بر نیاز مشتریان است.