گارانتی محصولات شرکت دانش بنیان مدارسازان ایرانیان

 

نگرانی شما برای کیفیت محصولات و خدمات امری طبیعی است اما شرکت دانش بنیان مدارسازان ایرانیان جهت اطمینان خاطر شما تمامی محصولات، و خدمات خود را با گارانتی معتبر و اصالت کالا ارائه می‌کند.

شرکت مدراسازان ایرانیان با برخورداری از نیروهای متخصص به تعمير دستگاه های عرضه شده و در برخی موارد تعويض آنها می کند تلاش شرکت بر آن است تا تجهیزات مشتریان در حداقل زمان ممکن تعویض و یا تعمیر گردد تا مشتریان در سازمان ها و مراکز خود دچار مشکل نشوند

 گارانتی شرکت مدارسازان ایرانیان شامل:

1- دستگاه خریداری شده با برند متانیک اگر در مدتی که گارانتی آن اعتبار دارد دچار مشکل شود، شرکت بدون دریافت وجه ، دستگاه را تعمیر کرده و اگر قابلیت تعمیر نداشته باشد آن را تعویض می کند.

2- کاربران می توانند در صورت بروز مشکل از راه های ارتباطی همچون ارسال ایمیل و تلفن با کارشناسان و متخصصان شرکت ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را با آنها در میان بگذارد.

 

شرایط گارانتی شرکت مدارسازان ایرانیان:

  • قبول تعمیر کالا به معنی قبول گارانتی کالا نیست، چرا که تاریخ انقضاء گارانتی و قیود تعیین شده درآن، تعیین کننده است.
  • تعیین هزینه تعمیرات قبل از مبادرت به تعمیر آن امکان پذیر نمی باشد، اما در صورتی که هزینه تعمیرات بیشتر از حد معمول باشد، هماهنگی های لازم با مالک کالا انجام خواهد شد.
  • به منظور استفاده از خدمات گارانتی، ارائه ضمانتنامه الزامی است و ضمانتنامه بدون مهر و هولوگرام، تاریخ خرید، مشخصات و شماره سریال کالا فاقد اعتبار است.
  • استفاده از خدمات گارانتی منوط به بررسی و تشخیص شرکت بوده و دستگاهی که کارت ضمانت، برچسب گارانتی یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت نداشته باشد، شامل خدمات گارانتی نمی‌شود..
  • انتقال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی به شرکت و برگشت آن به عهده خریدار است.
  • ضمانت دستگاه، مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه، آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا عیوب مربوط به عدم استفاده از سیم زمین، ولتاژ القایی، قطع و وصل اتصالات در حین روشن بودن دستگاه، صدمات حین عمل، استفاده نادرست(عدم رعایت شرایط مندرج در دستور العمل نگهداری و کارکرد)، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افرادغیرمجاز نمی باشد.
  • چنانچه امکان تعمیر دستگاه در طول مدت گارانتی میسر نباشد، دستگاه معیوب با دستگاه مناسب تعویض می‌شود و در صورتی که این دستگاه از رده تولید خارج شده باشد، کالای مشابه تحویل و ما به التفاوت احتمالی مبلغ دریافت خواهد شد.
  • تعهدات شرکت موارد مندرج درضمانتنامه را در بر می‌گیرد و ایفای سایر تعهدات تولیدکننده اصلی کالا و یا سایر فروشندگان کالا منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.
  • خریدار با دریافت کارت ضمانت، شرایط آن را پذیرفته و کالا را با برچسب گارانتی و ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.