در دنیای پیشرفته امروزی توسعه صنایع گوناگون مستلزم بهره گیری از مدارات الکترونیکی می باشد و بدون تردید قلب تپنده هر مدار الکترونیکی منبع تغذیه آن تلقي ميگردد. بنابراهمیت روزافزون مقوله مورد اشاره،شرکت مدارسازان ایرانیان در سال 1389 تاسیس شد و در سال 1398 با طراحی و تولید منابع تغذیه هوشمند تحت شبکه موفق به کسب تائیدیه دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید.

مدارسازان ایرانیان با جلب همکاری شرکت های معتبر داخلی، توانسته در مدت بسیار اندکی در زمینه طراحی و تولید انواع منابع تغذیه الکترونیکی توانایی قابل توجهی را کسب نماید. زمینه اصلی فعالیت های این شرکت طراحی و تولید منابع تغذیه هوشمندالکترونیکی می باشد.

درهمین راستا شرکت توانایی طراحی انواع منابع تغذیه الکترونیکی ومبدل های سوییچ مد را براساس نیاز مشتـریان خـود دارا است و سعی دارد ضـمن خـلق نوآوری در محصـولات طـراحی شده خـود، مشابه سازی نمونه های خارجی را نیز مطابق خواسته مشتریان و ایجاد رضایت کامل آنان انجام دهد. با توجه به تجارب قبلی حاصـل شده اعضـاء در انجام پـروژه ها، شرکت تصمیم به ایجاد واحد تحقیق و توسعه مستقل نموده است. این واحـد صـرفا به مطالعه و پژوهش جدیدترین فناوری های حوزه پاور الکترونیک می پردازد.

مزیت های رقابتـی این شـرکت نسبت به رقبای خود، قیـمت مناسب، ارائه خدمـات پس از فروش، گارانتی محصولات و توانایی سفارشی کردن محصول تولیدی مبتنی بر نیاز مشتریان است.

   معرفی محصولاتی که در توانسته ایم در این راستا قرار دهیم:

  DPI-5560WGU